Pracownia powstała w 2009 roku jako efekt wieloletnich starań i zebranego podczas długiej drogi zawodowej doświadczenia jej założyciela. Działamy z sukcesami na rynku ogólnopolskim projektując wszelkiego rodzaju obiekty architektoniczne od małej architektury począwszy, poprzez domy jednorodzinne na obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej kończąc.

Wychodzimy z założenia, iż architekt zobligowany jest przede wszystkim do ucieleśniania wymagań inwestora robiąc to profesjonalnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Naszym celem jest dostarczenie zamawiającemu projektu najwyższej jakości, utrzymując wysoki poziom rozwiązań projektowych przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności i racjonalnego kosztu realizacji inwestycji.

W przypadku domów jednorodzinnych szczególny nacisk kładziemy na tworzenie przestrzeni, w której mieszkaniec będzie czuł się dobrze i swobodnie. Dewizą pracowni jest elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta, jego potrzeb i oczekiwań z poszanowaniem budżetu jakim dysponuje na realizację inwestycji. Nie boimy się projektowania nietypowych obiektów i trudnych zadań projektowych. Dobrze skrojona architektura może być piękna, funkcjonalna i przynosić zadowolenie inwestorowi i twórcy.

W ostatnich latach niemal do perfekcji opanowaliśmy współpracę z inwestorami kładącymi nacisk na rentowość inwestycji, wysoką jakość architektury oraz możliwość swobodnego aranżowania przestrzeni, tak aby dopasować się do potrzeb rynku.

Jeśli zależy państwu na: 

  • maksymalnym wykorzystaniu działki i wydobyciu jej walorów
  • zagospodarowaniu działki o nieregularnym kształcie, małej powierzchni i trudnej lokalizacji
  • uzyskaniu maksymalnej powierzchni usługowej, mieszkalnej przy minimalnym udziale powierzchni komunikacji i obsługi
  • otrzymaniu atrakcyjnego budynku z dobrze rozwiązanymi, łatwymi do sprzedania mieszkaniami lub przyciągającymi najemców lokalami
  • przygotowaniu materiałów promocyjnych takich jak wizualizacje, katalogi i wszelkie inne opracowania wspomagające późniejszą sprzedaż
  • wprowadzaniu technologii budowlanych zmniejszających koszta i pracochłonnośćorazi skracających czas realizacji inwestycji
  • projekcie domu jednorodzinnego lub dowolnego budynku energooszczędnego wykorzystującego najnowsze technologie takie jak pompy ciepła, kolektory słoneczne itd.
  • obniżeniu kosztów późniejszej eksploatacji i utrzymania obiektu
  • otrzymaniu wsparcia na etapie przygotowania i realizacji inwestycji

Powinniście Państwo pomyśleć o nawiązaniu współpracy z naszą firmą gdyż mamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. Pieniądze zainwestowane w opracowywany przez nas projekt zwrócą się wielokrotnie w trakcie i po realizacji inwestycji.

Posiadając najnowsze oprogramowanie komputerowe i umiejętność jego efektywnego wykorzystania jesteśmy w stanie znacząco skrócić czas wykonania dokumentacji. Dbając o jakość projektu, tak ważną dla Inwestora na potrzeby wszystkich opracowań tworzone są osobne zespoły projektowe złożone ze specjalistów z odpowiednich branż niezbędnych do wykonywania powierzonych nam zadań.